Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w rodzinnym pikniku z okazji powitania wakacji. Na naszym stoisku profilaktycznym rozmawialiśmy z dziećmi i dorosłymi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.
Nie zabrakło ciekawych rozmów, materiałów edukacyjnych oraz wspólnej zabawy.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i aktywnie włączyli się w przygotowane działania.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
KPP w Gołdapi






